دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 6823
تعداد نوشته ها : 16
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
GraphistThem248

به گزارش خبرنگار مشرق، دوشنبه شب (24 مرداد) يكي از جوانان بسيجي ساكن خيابان شهيد كلاهدوز و از اعضاي ناحيه شهيد مفتح در حال مراجعت از مراسم هيات، در حوالي خيابان ميرداماد با چند خانم كه وضع نامناسب ظاهري داشتند برخورد مي كند.

شاهين ميرزايي كه همراه دوست خود بوده، پس از مشاهده اين افراد به طرف آنها رفته و يكي از اين بانوان را مورد امر به معروف و نهي از منكر قرار مي دهد.

در همين حين يكي از گشت هاي كلانتري گاندي در محل حضور پيدا كرده و اقدام به پرس و جو از اين جوان بسيجي مي كند. اين جوان بسيجي نيز با بيان اينكه قصد امر به معروف داشته خواستار انتقال خانم بدحجاب به كلانتري مي شود.

بنابر اين گزارش، مامور كلانتري گاندي در كمال ناباوري اين دو جوان را به اتهام مزاحمت براي نواميس بازداشت و به كلانتري انتقال مي دهد. در محل كلانتري نيز به دو جوان اعلام مي كنند كه اين خانم از شما شكايت كرده و پرونده شما به آگاهي ارجاع مي شود.

پدر شاهين ميرزايي در گفت و گويي كه در اين زمينه با خبرنگار مشرق داشت گفت: روز بعد از دستگيري فرزندم وقتي به محل پايگاه آگاهي مراجعه كردم ديدم كه به فرزندم و دوستش پابند فلزي زده اند و دستان اين دو جوان بسيجي را با دستبند به يكديگر بسته اند به گونه اي كه انگار دو قاتل را دستگير كرده اند.

همچنين پدر شاهين ميرزايي اعلام كرد كه فرزندش و دوست او، به شدت مورد ضرب و جرح قرار گرفته اند.

گفتني است بازپرس اين پرونده نيز پس از تفهيم اتهام و بعد از اينكه دو جوان اظهار كرده اند كه قصد امر به معروف داشته اند، به آنها گفته "شما حق نداريد امر به معروف كنيد، مگر مملكت نيروي انتظامي ندارد؟"

با توجه به اتفاقات اخير و تاكيد همه جانبه مسوولان به حمايت از آمرين به معروف و ناهيان از منكر، اينگونه برخورد هاي تلخ با جواناني كه قصدي جز ارشاد نداشتند بسيار تلخ و باور نكردني است. خبرنگار مشرق تا روشن شدن وضعيت اين جوانان، پيگيري هاي خود را ادامه خواهد داد.
گفت و گوي خبرنگار مشرق با پدر شاهين ميرزايي (كه از جانبازان دفاع مقدس نيز هست) به زودي منتشر خواهد شد.

دسته ها : تاسف آور
X